Hakkımızda

PIRIL; İnşaat Mühendisi Oğuz AYHAN Bey tarafından 25 Mart 1983 yılında, Adana ilinde müteahhit firma olarak kurulmuştur. İlk faaliyetleri; İncirlik Hava Üssü'nde gerçekleştirdiği altyapı inşaatları, elektrik sistemleri montaj ve onarımı, bina  mekanik sistemleri, çelik ve endüstriyel yapılar, alarm sistemleri, yol ve pist onarımları, drenaj sistemleri, tedarik, ağır hizmet ekipmanları kiralama ve işletmesi olmuştur.


PIRIL sürekli büyümekte, yeni ve cesur projeler üzerindeki teknik yeterlilik ve kapasitesini kadrosunda bulunan mimarlar, inşaat, mekanik, elektrik ve çevre mühendisleri ile profesyonel güvenlik ve kalite kontrol personellerinden oluşan yüksek nitelikli ve deneyimli teknik kadrosu ile geliştirmektedir. Projeler kapsamında ek kalifiye  sürekli olarak mevcut ekibine eklenmektedir. Yapım sürelerini kısaltmak  ve maliyetleri düşürmek için düzenli olarak yeni teknoloji ve ekipmanlar kullanılmaktadır. Faaliyetler güvenlik ve kaliteden ödün vermeden gerçekleştirilmektedir. Kuruluşundan bu yana, PIRIL Türkiye, Romanya, Irak, Afganistan ve Afrika çapında pek çok sayıda inşaat projelerini tamamladı. Bu projeler; altyapı ve üstyapı projelerinden oluşmaktadır.


Başlıca yapım konularını tetkik, strüktürel, mimari işler ile havalandırma, yangın aldılama ve söndürme sistemleri, yüksek/orta/düşük gerilim sistemleri, elektrik dağıtım ve haberleşme sistemleri, güvenlik ve önleyici sistemler, fens, yol, drenaj sistemleri yapımı, ticari ve endüstriyel tesisler, konutlar, sulama sistemleri ve çeşitli özel nitelikli yapılar oluşturmaktadır. Tüm bu projeler herhangi bir yaralanma olmadan, zamanında  ve de öngörülen bütçesinde tamamlanmıştır.


Mart 2013’te, mülkiyet, yönetim ve teknik kadrosunda herhangi bir değişiklik olmadan PIRIL ünvanı Limited Şirket'ten Anonim Şirket'e değişmiştir. PIRIL, yüksek kredi derecelendirmesine ve ulusal finans kuruluşları arasında yüksek bir güvenilirliğe sahiptir. 

 

DUNS # : 525222774 
NATO CAGE # : TD678 
SAM / CCR / ORCA Registration : Mevcut